Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /kriolipoliza.php:1) in /header.php on line 1
Kriolipoliza Warszawa cena usuwanie tatuażu | Centrum Med-Estetica
usuwanie tatuażu warszawa

Urządzenia/Technologie

Kriolipoliza

kriolipoliza warszawa promocja

Nareszcie możesz pozbyć się niechcianego tłuszczu, poprzez nieinwazyjną metodę kriolipolizy.

Obejrzyj film z zabiegu kriolipolizy w naszym gabinecie

CENA PROMOCYJNA ZA PIERWSZE PRZYŁOŻENIE DO 31.10.2017r.:
150zł.- 50 zł.

ZADZWOŃ DO NAS: 22 632 40 50 LUB WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNA KONSULTACJĘ I PIERWSZY ZABIEG W PROMOCYJNEJ CENIE 50ZL,OFERTA WAŻNA DO 31.10.2017R. ZAPRASZAMY

Formularz zgłoszeniowy

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

OPIS TECHNOLOGII:

Dzięki współpracy naukowców i lekarzy, opracowano bezpieczną i bezbolesną procedurę zamrażania i trwałego eliminowania komórek tłuszczowych.

Rozpadają się one pod wpływem zimna, a następnie są naturalnie wchłaniane i wydalane z organizmu. Jest to proces stopniowy i trwa kilka tygodni.

W zależności od początkowej grubości tkanki tłuszczowej średni ubytek wynosi do 15 mm. Odpowiada to średnio do 35% ubytku tkanki tłuszczowej.

kriolipoliza warszawa
Zalety Kriolipolizy:
- wyklucza przekroczenie bariery skóry – zabieg bezinwazyjny
- nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji, urlopu itp.
- wygodny i bezpieczny
- nieliczne przeciwwskazania do stosowania
- skuteczność!!!

Dla kogo?
- dla osób dorosłych, zdrowych, w dobrej kondycji fizycznej
- dla osób średnio otłuszczonych

Zabieg kriolipolizy nie jest zabiegiem przeznaczonym do leczenia otyłości lecz zabiegiem przeznaczonym do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej w miejscach trudnych do jej usunięcia klasycznymi metodami

Zabieg przed i po:
kriolipoliza warszawa cena
Opis zabiegu:

Zabieg trwa około godziny, jest całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny.

Do ciała pacjenta/pacjentki przykładany jest aplikator, który wykorzystując efekt próżni zasysa i schładza tkankę powodując selektywne uszkodzenie komórek tłuszczowych.>

Ekspozycji komórek tłuszczowych na zimno, prowadzi do uwolnienia cytokin i innych mediatorów stanu zapalnego, które stopniowo trawią zajęte komórki tłuszczowe w ciągu miesięca po zabiegu. Lipidy z komórek tłuszczowych są powoli uwalniane i stopniowo eliminowane z organizmu, w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej maleje.

Po zabiegu kriolipolizy niepotrzebna jest jakakolwiek rekonwalescencja. Pacjent może od razu wrócić do pracy. W miejscu poddanemu procesowi, w efekcie zasysania tkanki, może wystąpić zaczerwienienie, które ustępuje w przeciągu kilku godzin.

Efekt zabiegu nie jest widoczny od razu i potrzeba kilku miesięcy, aby nasz organizm pozbył się obumarłych komórek tłuszczowych. Pełen efekt kriolipolizy widoczny jest po 2-4 miesięcy, w zależności od organizmu.

Efekt końcowy wart jest oczekiwania. Już po pierwszym wykonanym zabiegu można stracić nawet do 35% tłuszczu.

Zabieg wykonuje się na brzuchu, biodrach, górnej części ud, plecach w odstępach 1 miesiąca.

Jak zapewniają fachowcy, u osób, u których wystąpiła redukcja tkanki tłuszczowej, stwierdza się trwałe wyniki przez okres minimum sześciu miesięcy.

Zapraszamy do Centrum Med-Estetica.

Kriolipoliza Warszawa

Zamrażanie tkanki tłuszczowej Warszawa