usuwanie tatuażu warszawa

Urządzenia/Technologie

Lipolaser

Lipolaser to innowacyjna technologia laserowa przeznaczona do nieinwazyjnej lipolizy laserowej. To idealne rozwiązanie dla tych pacjentów, którzy marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom Medycyny Estetycznej.

Co wyróżnia Lipolaser Ilipo?

Lipolaser pozwala na dowolne i kontrolowane modelowanie sylwetki. Jeśli mimo stosowania diety i ćwiczeń tu i ówdzie pozostaje uporczywy nadmiar tłuszczu, który zaburza proporcje Twojej sylwetki, i-lipo pomoże Ci wyszczuplić te okolice, których odchudzenie stanowi dla Ciebie największy problem. Teraz Ty możesz zdecydować, jaki obszar chcesz odchudzić. Wybierasz brzuch, ramiona, nogi, plecy lub podbródek? Metoda sprawdza się również w przypadku ginekomastii. Urządzenie działa na te komórki tłuszczowe, które znajdują się tuż pod powierzchnią skóry. Redukcja ich zawartości w sposób tradycyjny przy pomocy diety jest praktycznie niemożliwa. Nawet w trakcie ćwiczeń fizycznych, kiedy organizm zwiększa swoje zapotrzebowanie na energię, nie pobiera jej z komórek tłuszczowych, na które działa lipolaser, tylko z tych głębiej położonych. Dlatego również te osoby, które regularnie ćwiczą, mają problem z redukcją tłuszczyku zlokalizowanego tuż pod skórą. Lipolaser to potrafi!

CENA PROMOCYJNA DO 31.08.2013 ZA 1 ZABIEG: 420 zł.- 300 zł.

ZADZWOń DO NAS: 22 632 40 50 I UMÓW SIę NA BEZP£ATN¡ KONSULTACJę I ZABIEG.

Jak wygląda zabieg ilipo?

Lipolaser pozwala na dowolne i kontrolowane modelowanie sylwetki. Jeśli jesteś osobą, która chudnie i tyje nierównomiernie, ono jest idealne dla Ciebie. Jeśli mimo stosowania diety i ćwiczeń tu i ówdzie pozostaje uporczywy nadmiar tłuszczu, który zaburza proporcje Twojej sylwetki, lipolaser pomoże Ci wyszczuplić te okolice, których odchudzenie stanowi dla Ciebie największy problem. Teraz Ty możesz zdecydować jaki obszar chcesz odchudzić. Wybiera ramiona, nogi, pośladki, uda, brzuch, biodra, talię, plecy lub podbródek. Metoda sprawdza się również w przypadku ginekomastii.

Urządzenie działa na te komórki tłuszczowe, które znajdują się tuż pod powierzchnią skóry. Redukcja ich zawartości w sposób tradycyjny przy pomocy diety jest praktycznie niemożliwa. Nawet w trakcie ćwiczeń fizycznych, kiedy organizm zwiększa swoje zapotrzebowanie na energię, nie pobiera jej z komórek tłuszczowych, na które działa i-lipo, tylko z tych głębiej położonych. Dlatego, nawet osoby regularnie ćwiczące, mają problem z redukcją tłuszczyku zlokalizowanego tuż pod skórą. Lipolaser to potrafi!

Na jakie obszary mogę stosować lipolaser?

Ogromną zaletą lipolasera jest to, że możesz go stosować wszędzie tam, gdzie zgromadził się nadmiar tkanki tłuszczowej trudnej do zredukowania w bardziej tradycyjny sposób jak dieta, czy ćwiczenia. Lipolaser pozwala Ci na dowolne modelowanie sylwetki. Mężczyźni najczęściej chcą wyszczuplić takie obszary: brzuch, ramiona, nogi, plecy lub podbródek. Metoda sprawdza się również w przypadku ginekomastii. Czy mogę wybrać tylko jeden obszar do zabiegu lipolasera i jak często mogę go powtarzać? Możesz wybrać ich dowolną ilość. Po zakończeniu serii np. na obszarze brzuch, możesz zająć się kolejną dowolną partią ciała, którą chciałabyś odchudzić. Zabieg może być powtarzany tak często, jak wymaga tego korekcja Twojej sylwetki.

Czy wymagane są badania przed rozpoczęciem terapii i jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Badania nie są wymagane. Przed rozpoczęciem terapii, osoba za nią odpowiedzialna, przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Zostanie Ci założona karta pacjenta, na której zapisywane będą wyniki kolejnych zabiegów.

Przeciwwskazania:

- Ciąża
- Epilepsja
- Choroby nowotworowe
- Stosowanie ziół i leków światłouczulających
- Metalowe, silnikowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu
- Problemy dermatologiczne skóry
- Choroby układu krążenia np. zakrzepica
- Choroby autoimmunologiczne

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu lipolasera?

Przed zabiegiem obszar, który ma być poddany zabiegowi jest dokładnie mierzony w trzech obwodach, każdy odstępie ok. 4cm. Tuż po zabiegu pomiary są wykonywane w tych samych miejscach, dla uzyskania wiarygodnego wyniku. Pacjent uzyskuje utratę centymetrów po każdym zabiegu w serii. Średnio, po jednej sesji jest to 5cm na trzech poziomach pomiaru. Maksymalna wartość jaką uzyskano podczas badań prowadzony na grupie 100 pacjentów to w sumie 12,5cm, z trzech mierzonych obszarów.

Czy efekty zabiegu lipolasera są trwałe?

Jak w przypadku każdej kuracji odchudzającej, uzyskanie pożądanego efektu oraz zachowanie go wymaga zmiany stylu życia. Stosując lipolaser doradzamy Ci włączenie do procesu trwającego ok. 4 tygodnie, regularnych ćwiczeń fizycznych oraz zmianę nawyków żywieniowych. Badania udowadniają, iż zwiększenie aktywności fizycznej poprawia wyniki zabiegów lipolasera o 150%. Jeżeli więc chcesz trwale cieszyć się swoją wymodelowaną, odchudzoną sylwetką zadbaj o odpowiednią dietę i regularne ćwiczenia.