usuwanie tatuażu warszawa

Medycyna estetyczna

Modelowanie owalu twarzy - Voluma

Nowość w Polsce! Absolutny hit w najbliższej przyszłości, obecnie praktycznie jeszcze w ogóle nieznany w Polsce jest już wielkim hitem w Brazylii, USA i zachodniej Europie. Voluma CORNEAL to nowy implant na bazie kwasu hialuronowego, przywraca objętość twarzy w okolicach skroni, kości policzkowych i policzków. W naszym gabinecie wykonujemy Volumę od 2006 roku i wykonaliśmy już kilkadziesiąt zabiegów. Efekty Volumy są po prostu znakomite. Znacząco poprawia objętość twarzy, a w efekcie również jędrność skóry gdyż staje się ona bardziej napięta. W zależności od sposobu wstrzyknięcia i ilości użytego preparatu uzyskuje się bardzo dziś modne uwydatnienie kości policzkowych, które można zaobserwować już prawie u każdej pacjentki. Po zabiegu Voluma wygląda się po prostu ładniej. Twarz sprawia wrażenie młodszej i wypoczętej. Efekt zabiegu można by przyrównać do efektu jaki uzyskuje się po lekkim liftingu chirurgicznym. Jednakże uzyskuje się go bez użycia skalpela i ryzyka powikłań pooperacyjnych, bez wielotygodniowych dolegliwości bólowych i bez wyłączenia z codziennych zajęć.

Voluma CORNEAL jest nowym implantem na bazie kwasu hialuronowego wykorzystującym jego procesy stabilizacji: Matryca 3D kwasu hialuronowego. Procesy te, opracowane i opatentowane przez laboratorium CORNEAL pozwalają na maksymalne wykorzystanie efektywności wiązań powstających między molekułami sieciującymi (BDDE) a kwasem hialuronowym. Powstająca w ten sposób trójwymiarowa siateczka voluma jest o 50 % grubsza niż w przypadku produktów SURGIDERM i SURGILIPS. Uzyskany żel jest o wiele bardziej spójny i niezwykle wydajny Voluma pozwala więc na długotrwałe odzyskanie jędrności i objętości w wyglądzie konturów twarzy. Efekt estetyczny jest natychmiastowy, jednolity,bardzo naturalny i utrzymuje się przez ok. 12 - 18 miesięcy.

Stosowanie wskazane u pacjentów:

  • - u których występuje zwiotczenie naskórka związane z utratą objętości z zachowaną jeszcze elastycznością skóry właściwej
  • - szczupłych, pragnących zaokrąglić kontury twarzy
  • - wykazujących cechy lipoatrofii jarzmowej

Iniekcje produktu Voluma mogą także uzupełnić tradycyjny lifting twarzy.

Iniekcji produktu voluma nie dokonuje się do zmarszczek "kurzych łapek", na czole, między brwiami oraz pod oczami i w usta.

Voluma umożliwia:

  • - odzyskanie objętości w okolicach skroni, kości policzkowych i policzków w celu odmłodzenia wyglądu twarzy
  • - uzyskanie efektu liftingu poprzez przywrócenie normalnej objętości w wyglądzie okolic skroniowych i policzkowych
  • - przeprowadzenie minimalnie inwazyjnej interwencji (powodującej jedynie niewielkie i krótkotrwałe skutki pozabiegowe) zamiast lub po liftingu
  • - uzyskanie trwałych i natychmiastowych efektów
  • - umożliwia pacjentom odwracalność efektów zabiegów

Ponadto VOLUMA odżywia i nawilża skórę, poprawiając napięcie skóry i nadając jej gładkość.

Efekty zabiegów przy zastosowaniu preparatu Voluma Corneal: