usuwanie tatuażu warszawa

Centrum

Nasz zespół

Anna Knapińska
- właœcicielka Centrum Med-Estetica i Profi-Med

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Po ukończeniu studiów przez kilka lat pracowałam w międzynarodowych firmach, w działach administracji i sprzedaży. W marcu 2008 roku założyłam firmę Centrum Med-Estetica. Początkowo prowadziłam jedynie gabinet kosmetyki profesjonalnej i medycyny estetycznej a następnie pod logo Profi-Med rozpoczęłam dystrybucję profesjonalnego sprzętu kosmetyczno-medycznego. Przez ostatnie 7 lat udało mi się rozwinąć firmę, rozszerzyć zakres usług w CME wprowadzając nowe urządzenia do oferty oraz pozyskać nowych klientów w zakresie sprzedaży urządzeń. W chwili obecnej zarządzam gabinetem CME, nadzoruję dział serwisu urządzeń oraz jestem odpowiedzialna za marketing i sprzedaż sprzętu kosmetyczno-medycznego w Polsce i za granicą.
Mówię w językach: polski, angielski, niemiecki
Uwielbiam: wyzwania, poznawanie nowych osób, podróże bliższe i dalsze, taniec, gotowanie, wspólny czas z rodziną i przyjaciółmi, rozmowy z ludŸmi z poczuciem humoru.

Teresa Łuczak
- kosmetolog/szkoleniowiec w Centrum Med-Estetica/Profi-Med

W 2009 r. ukończyłam studium kosmetyczne w Warszawie uzyskując tytuł technika usług kosmetycznych. Natomiast w lutym 2015 roku zostałam licencjonowanym kosmetologiem. Pracuję w zawodzie kosmetyczki od 6 lat. Specjalizuję się w wykonywaniu zabiegów na ciało oraz na twarz, pracuję również jako szkoleniowiec w firmie Profi-Med, która zajmuje się dystrybucją profesjonalnych sprzętów kosmetycznych i medycznych. Lubię swoją pracę: ponieważ mam cały czas kontakt z najróżniejszymi osobami. Cieszę się razem z klientami widząc efekty zabiegów oraz redukcję problemów skórnych, które zostały zniwelowane dzięki zabiegom w naszym Centrum Med-Estetica.
Przeprowadzam konsultację klientom/kom oraz wykonuję takie zabiegi jak;
na ciało: endermologia, laser-shape, kriolipoliza, Rf- frakcyjny na blizny, usuwanie owłosienia twarz: regulacja brwi, henna brwi i rzęs, wosk, fale radiowe, IPL + RF, fotoodmładzanie, zamykanie naczynek, redukcja rumienia leczenie trądziku, usuwanie przebarwień, selektywne usuwanie owłosienia, mezoterapia mikroigłowa, Rf – frakcyjny, redukcja blizn oczyszczanie skóry: mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, oczyszczanie manualne, peelingi, zabiegi z kwasami,
usuwanie owłosienia: IPL+RF, SHR, laser diodowy
usuwam również: tatuaże laserem Nd: yag Q –switch.

Mówię w językach: polski
Uwielbiam: swoją pracę, poznawać nowych ludzi, obserwować efekty moich zabiegów, nowinki kosmetyczne, pielęgnować kontakty z przyjaciółmi i rodziną.

Monika Dyrda
- kosmetolog/szkoleniowiec w Centrum Med-Estetica/Profi-Med

Jestem dyplomowanym kosmetologiem. Ukończyłam studia na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Infrastruktury i Zarządzania. Jestem również absolwentką Psychologii na wydziale Psychoterapii. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz estetycznej. W Centrum Med – Estetica pracuję od 2013 roku. Wykonuję profesjonalne zabiegi na twarz i ciało w oparciu o najnowsze technologie. Jestem również szkoleniowcem w firmie Profi – Med zajmujšcej się dystrybucją sprzętów kosmetycznych i medycznych. Konsultacje oraz szkolenia przeprowadzam zarówno w języku polskim jak i angielskim. Pracę traktuję jako pasję i hobby. Najważniejsza jest mnie niej efektywnoœć wykonywanych zabiegów jak również bezpieczeństwo i komfort klienta. Do każdego problemu podchodzę indywidualnie, trafnie dobierając odpowiednie zabiegi kosmetyczne.
Mówię w językach: polski, angielski.
Uwielbiam: jazdę na nartach, grę na pianinie, podróże (lubię poznawać nowych ludzi i nowe kultury) oraz spotkania w gronie rodziny i przyjaciół.

Anna Paulińska - bezbolesny makijaż permanentny

Szczegóły dotyczące profilu zawodowego Pani Anny Paulińskiej znajdują się na stronie: www.akolor.pl