Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /varico-laser.php:1) in /header.php on line 1
Kriolipoliza Warszawa cena usuwanie tatuażu | Centrum Med-Estetica
usuwanie tatuażu warszawa

Urządzenia/Technologie

laserowe zamykanie naczynek warszawa

Varico Laser, Aparat IPL

Zastanawiasz się co zrobić z rozszerzonymi naczynkami krwionośnym na twarzy lub ciele?

Mamy na to 2 rozwiązania!

Aparat IPL oraz zawansowany technologicznie laser diodowy Varico Laser 980 nm skutecznie obkurczają i zamykają naczynia krwionośne w sposób nieinwazyjny, a efekty są widoczne już po pierwszej wizycie!

Zamiast męczyć się z rozszerzonymi naczynkami przyjdź do nas na konsultacje i pierwszy zabieg laserowego zamykania naczynek aparatem IPL lub laserem diodowym 980nm w cenie od 80 zł, przy większej partii wycena indywidualna. Zadzwoń pod nr tel: 22 632 40 50 lub wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy, zapraszamy:-)

Formularz zgłoszeniowy

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Podstawą terapeutyczną działania lasera diodowego jest selektywna fototermoliza następująca pod wpływem ciepła. Światło lasera o długości fali 980nm wnika głęboko w skórę właściwą, gdzie energia jest przekształcana w ciepło i wybiórczo absorbowana przez barwnik zawarty w krwi - HEMOGLOBINĘ, co powoduje szybkie ogrzanie i zamknięcie naczynka.

Liczba zabiegów jest uzależniona od stanu naczyń krwionośnych. Średnio zaleca się wykonanie 1 - 4 zabiegów, przeprowadzanych co miesiąc.

Zabieg nie wymaga znieczulenia miejscowego, dla komfortu klienta stosowane są kompresy chłodzące. Zaczerwienie po zabiegu utrzymuje się do około 3 godzin, następnie powstaje strupek i delikatne łuszczenie skóry.

Cena za zamykanie pojedynczych naczynek od 80 zł. Przy większych partiach wycena indywidualna podczas konsultacji. Zadzwoń do nas: 22 632 40 50 lub napisz: biuro@centrum.med-estetica.pl i umów się na wizytę.

Serdecznie zapraszamy!