Centrum Med-Estetica Warszawa

Aktualne na dzień:

O Centrum Med-Estetica

Centrum Med-Estetica to niekonwencjonalne miejsce, będące jednocześnie flagowym gabinetem Profi-Med – dystrybutora profesjonalnego sprzętu kosmetyczno-medycznego. Wszystkie sprzęty oferowane na stronie www.profi-med.eu znajdują się w naszym gabinecie CME na warszawskim Żoliborzu. Nasz zespół tworzą najwyższej klasy specjaliści, którzy poza pracą w Centrum Med-Estetica dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami podczas szkoleń dla właścicieli innych gabinetów kosmetycznych, zakupujących sprzęt od dystrybutora Profi-Med.

Małoinwazyjne zabiegi kosmetyczne

W Centrum Med-Estetica realizujemy oczekiwania naszych Klientów, którzy pragną bezoperacyjnie poprawić wygląd swojej twarzy i ciała. To miejsce, w którym profesjonalną obsługę i pomoc znajdzie każda osoba, która chce poprawić stan i wygląd swojej skóry. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne zabiegi z dziedziny kosmetyki estetycznej, w tym między innymi usuwanie przebarwień, zmarszczek, trądziku, zamykanie naczynek, redukcja tkanki tłuszczowej, usuwanie zmarszczek, leczenie i usuwanie blizn potrądzikowych, likwidowanie pajączków, redukcja cellulitu, laserowe usuwanie owłosienia oraz laserowe usuwanie tatuażu.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia Centrum Med-Estetica w Warszawie.

Ania Knapińska – Właścicielka

Nasz zespół w Centrum Med Estetica

Anna Knapińska

właściciel gabinetu CME, dystrybutor sprzętu kosmetyczno-medycznego Profi-Med od 2008 roku.

Julia Szczęsna

kosmetolog, specjalizuje się w zabiegach laserowego usuwania tatuażu, trwałego usunięcia owłosienia, w zabiegach na twarz oraz redukujących cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej,

Wiktoria Wachowicz

kosmetolog, specjalizuje się w zabiegach na twarz oraz redukujących cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej, w zabiegach trwałego usunięcia owłosienie, laserowego usuwania tatuażu i makijażu permanentnego.