Zabiegi na cellulit i redukcję tkanki tłuszczowej

Informacje podstawowe o zabiegu kosmetycznym

Chcesz usunąć cellulit i wyszczuplić sylwetkę? Przeszkadzają Ci brak jędrności skóry i nadmiar tkanki tłuszczowej?

Nie chcesz stracić pieniędzy na:

 • nieskuteczne zabiegi i zero efektów
 • bolesne i niesprawdzone sprzęty
 • nieprofesjonalny gabinet

Przyjdź do nas, mamy najlepsze sprzęty (jesteśmy dystrybutorem sprzętu kosmetycznego i medycznego na Europę) a nasi kosmetolodzy są szkoleniowcami z urządzeń do usuwania cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej

Oferujemy Ci skuteczne zabiegi w przystępnej cenie.

 

Zadzwoń i zapisz się na konsultację i zabieg Tel: 22 632 40 50

 

Sprawdź opisy polecanych technik redukcji cellulitu i wyszczuplania, konkretną technikę dobieramy podczas konsultacji przed zabiegiem:

Laser Shape

Zależy Ci na redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz wymodelowaniu sylwetki? Zapraszamy na zabiegi urządzeniem Laser Shape. Jest to innowacyjne urządzenie, posiadające zintegrowany system 3 energii:

 • Lasera 940nm
 • Radiofrekwencji- fal radiowych bipolarnych
 • Masażu próżniowego z metalowymi rolkami (endermologie)

Wskazania:

 • Modelowanie ciała;
 • Redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnianie skóry (ramiona, nogi i plecy);
 • Poprawa sylwetki po porodzie;
 • Leczenie bólu mięśni i ogólna terapia całego ciała;
 • Redukcja rozstępów;
 • Usuwanie zasinień pod oczami, redukcja zmarszczek w rejonie powiek i redukcja worków pod oczami;
 • Lifting w rejonie górnej powieki i usuwanie zmarszczek.

Zadzwoń i zapisz się na konsultację i zabieg! Tel: 22 632 40 50


Kriolipoliza

Dzięki współpracy naukowców i lekarzy, opracowano bezpieczną i bezbolesną procedurę zamrażania i trwałego eliminowania komórek tłuszczowych. Rozpadają się one pod wpływem zimna, a następnie są naturalnie wchłaniane i wydalane z organizmu. Jest to proces stopniowy i trwa kilka tygodni.W zależności od początkowej grubości tkanki tłuszczowej średni ubytek wynosi do 15 mm. Odpowiada to średnio do 35% ubytku tkanki tłuszczowej.

Zalety Kriolipolizy:

– wyklucza przekroczenie bariery skóry – zabieg bezinwazyjny
– nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji, urlopu itp.
– wygodny i bezpieczny

– nieliczne przeciwwskazania do stosowania
– skuteczność!!!

Dla kogo?

– dla osób dorosłych, zdrowych, w dobrej kondycji fizycznej
– dla osób średnio otłuszczonych

Zabieg kriolipolizy nie jest zabiegiem przeznaczonym do leczenia otyłości lecz zabiegiem przeznaczonym do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej w miejscach trudnych do jej usunięcia klasycznymi metodami.

Zadzwoń i zapisz się na konsultację i zabieg! Tel: 22 632 40 50


Endermologia

Endermologia jest wykorzystywana m.in. do zwalczania cellulitu, zmniejszenia poduszek tłuszczowych, wspomagania leczenia blizn, oparzeń, zwłóknień, rozstępów, żylaków i innych problemów dermatologicznych. Najbardziej spektakularne efekty uzyskuje jednak w zwalczaniu cellulitu. W chwili obecnej już 8 a nawet 9 na 10 pań jest dotkniętych tą przykrą dolegliwością. Zabiegi wykonywane są w serii. Pierwsze rezultaty widać już po serii 5 zabiegów. Aby uzyskać długotrwałe rezultaty proponowanych jest od 10 do 16 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu. Każdy zabieg trwa od 20 do 40 minut. Zabieg wykonywany jest na wybrane partie ciała. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który chroni skórę przed mechanicznym uszkodzeniem, zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów. Znakomite wyniki, jakie daje Endermologia można dokumentować pomiarami i zdjęciami wykonanymi przed i po serii zabiegów. W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz w celu uzyskania pełnego efektu drenującego wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.

 

Zadzwoń i zapisz się na konsultację i zabieg! Tel: 22 632 40 50


Fale radiowe

Wytworzone przez fale radiowe ciepło indukuje w tkance tłuszczowej proces selektywnej termolipolizy, który prowadzi do rozkładu trójglicerydów, zawartych w adipocytach, na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Dodatkowo obserwowane jest zwiększone krążenie krwi oraz przyspieszenie metabolizmu, co skutkuje redukcją tkanki tłuszczowej.

Zabiegi takie wykorzystuje się przede wszystkim w celu:

 • konturowania ciała,
 • redukcji cellulitu,
 • zmniejszania obwodu poszczególnych partii ciała,
 • obkurczania i ujędrniania skóry ciała.

Zadzwoń i zapisz się na konsultację i zabieg! Tel: 22 632 40 50

 


Liposukcja ultradźwiękowa

Poprzez działanie ultradźwiękami o określonej, niskiej częstotliwości wpływamy na powstanie zjawiska kawitacji.. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze ( wolne kwasy tłuszczowe i glicerol ) są głównie transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie stając się źródłem energii przyspieszają redukcję tkanki tłuszczowej z tzw. „trudnych” obszarów.
Fale ultradźwiękowe różnej częstotliwości niszczą błony komórek tłuszczowych, uwalniając tłuszcz i usuwając w ten sposób lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową bez naruszania otaczających narządów.

Liposukcja ultradźwiękowa – jest nowoczesnym, nieinwazyjnym zabiegiem redukującym złogi tłuszczu i cellulit znajdujące się w miejscach dla nas ważnych, tj.: brzuch, uda, talia, biodra, pośladki czy ramiona.

Zadzwoń i zapisz się na konsultację i zabieg! Tel: 22 632 40 50

 


Masaż próżniowy

Masaż próżniowy (ssący) polega na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu i masowaniu fałdu skórnego. Daje doskonałe efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwalczaniu cellulitu, eliminuje toksyny, uelastycznia skórę i działa drenująco. Masaż próżniowy jest uznawany na świecie za jedną z najskuteczniejszych metod pozbywania się tkanki tłuszczowej i cellulitu. By osiągnąć trwałe efekty, masaż próżniowy powinno wykonywać się w seriach.

Masaż próżniowy posiada wiele zalet, ponieważ polecany jest by wykonywać go nie tylko ze względów estetycznych, ale także i zdrowotnych. Likwiduje on tkankę tłuszczową i cellulit, ale także udrażnia naczynia limfatyczne i pobudza metabolizm. Masaż próżniowy usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody, uaktywnia lipolizę (rozkład tłuszczu) w głębokich warstwach tłuszczu, odbudowuje strukturę skóry. Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu (w różnym stopniu zaawansowania) ale również redukcję lokalnych otłuszczeń i ujędrnienie skóry, jednym słowem przywraca harmonię sylwetki.

Zadzwoń i zapisz się na konsultację i zabieg! Tel: 22 632 40 50

 


Hifu 2D

Polega na koncentracji energii ultradźwiękowej w wybranych miejscach i na wcześniej ustalonej głębokości, co skutkuje wyraźnym liftingiem, jak również znaczącym ujędrnieniem skóry. Jest to także jedno z niewielu urządzeń, które umożliwia wizualizację tkanki podskórnej podczas zabiegu, co gwarantuje wyjątkową skuteczność i precyzję.

Obkurczanie komórek tłuszczowych to nie jedyny efekty jaki możemy uzyskać. Trwałe efekty zabiegu zawdzięczamy również falom ultradźwiękowym, które skutecznie pobudzają skórę do samoregeneracji poprzez stymulowanie wytwarzania nowego kolagenu, czyli substancji odpowiedzialnej za jędrności i elastyczność tkanki. Proces ten zachodzi w trakcie nagrzewania tkanki – miejscowo komórki tłuszczowe poddawane są fali ultradźwięków podgrzewających je do temperatury 65 – 75 stopni Celsjusza, a produkcja nowego kolagenu ma miejsce dzięki nieznacznym mikrouszkodzeniom skóry.

Efekty:

 • podniesienia oraz poprawy napięcia skóry brzucha
 • modelowania kolan oraz powierzchni ud
 • modelowania łydek i tzw. boczków (bocznej części brzucha)

Zadzwoń i zapisz się na konsultację i zabieg! Tel: 22 632 40 50